ערעור
Login with FaceBook כניסת משתמש
משתמש חדש צור קשר
03-6488088
עמוד הבית הזמן שירות השירותים שלנו איך זה עובד? שאלות נפוצות אודותינו
ערעור אקדמי וערעור על מבחנים - ערעור או איחור? זאת השאלה
קטגוריות מאמרים
חוק זכויות הסטודנט
נוהל ערעור על ציון - אוניברסיטאות
נהלי ערעור על ציון - מכללות
נהלי ערעור על ציון - מכללות 2
בחינות אקדמיות
תרגום מאמרים | תרגום לעברית | תרגום לסטודנטים
תקציר מאמרים
עריכה לשונית לעבודות
הכנת סקירת ספרות | רפרנטים
שירותי ערעור
בית המשפט!
חיפוש מאמרים אקדמיים לסטודנטים
תרגום לעברית
תרגום למרצים ואנשי אקדמיה
הקורסים שבהם ניתן לערער על ציון בחינה
סיכום מאמר
תרגום עסקי במחיר סטודנטיאלי
ערעור בחינות מועצה רואי חשבון
ניתוח סטטיסטי spss
ערעור אקדמי וערעור על מבחנים
תרגום מאנגלית לעברית | תרגום מאמרים לסטודנטים
חיפוש עבודה לסטודנטים - טיפים בכתיבת קורות חיים
ערעורים על ציוני מבחנים לסטודנטים
כתיבת ביבליוגרפיה | עריכת ביבליוגרפיה
מאמרים
ערעור או איחור? זאת השאלה 12/07/2013

הקשר בין האקדמיה לעולם האמיתי איננו ישיר ומובן מאליו. כלומר, לא תמיד מה שמלמדים אותנו בין כותלי האקדמיה בהכרח ישמש אותנו עת נעסוק במקצוע בפועל וברוב המקרים, החומר הנלמד משמש כבסיס בלבד לקראת הדבר האמיתי, השתלבות במקצוע הנבחר.

מכאן, ניתן להבין כי התואר מהווה תעודת כניסה בלבד לתחום המקצועי שמעניין אותנו ותו לא. כן, האקדמיה מעניקה לנו את הרקע המינימלי הנדרש, אבל לא הרבה מעבר לכך. לכן, מה שחשוב זה להבין את המהות של המקצוע ואת מונחי הבסיס. זה מוביל אותנו לעניין המבחנים והציונים. ההבדל בין ציון 90 ל- 75 משמעותי כאשר מדברים על אותה תעודת כניסה – אך הבעיה הקריטית מתחילה אם גלשנו מטה ונכשלנו במבחן, המשמעות הישירה הינה כי נכשלנו בקורס, במקרה כזה יש לנו צורך לעבור אותו שוב ומכאן שנוצר לנו עיכוב ביציאה אל השוק. ברור שללא תואר לא ניתן להתחיל את הטיפוס במעלה הפירמידה המקצועית של החיים. וכאן נוצרת הדילמה, ערעור על ציון או איחור? לערער על תוצאת המבחן בניסיון לגרד את הנקודות החסרות או להשלים ובעיקר לשלם עבור קורס נוסף, סמסטר נוסף וכאמור עיכוב נוסף והוצאות נוספות.

על פניו, ערעור נשמע פתרון הולם. הרי אין סיבה שמה שעבר בימי התיכון העליזים לא יעבוד פה. נלך למורה או במקרה זה המנחה, נבקש יפה, נסביר, נתחנן ואלי יכמרו רחמיה עלינו הכול יבוא על מקומו בשלום. אלא שאת התיכון כבר סיימנו מזמן וכללי האקדמיה קצת יותר נוקשים. אז מה עושים?!

זאת בדיוק הנקודה שבה אנחנו נכנסים לתמונה. ראשית, חשוב להבהיר כי מהלך הערעור הנו לגיטימי ומוגדר כזכות של כל סטודנט. ברוב המקרים, עצם הגשת הערעור משדר למערכת כי הלימודים חשובים לך וכי אתה מייחס חשיבות כל מבחן ומטלה. בסך הכול לאקדמיה אין אינטרס "להשאיר" אותך כיתה אלא בסך הכול לשמור על רף מכובד של ציונים ורמה מקצועית שבין השאר באים לידי ביטוי באמצעות המבחנים.

בפנותך להגיש ערעור, חשוב להבין כי המטרה איננה רק העלאת הציון גרידא, אלא חיסכון של זמן וכסף, כפי שפירטנו לעיל. כמו בהגשת עבודה אקדמאית, גם להגשת הערעור יש כללים ברורים. ככל שההגשה תהיה מקצועית יותר, מפורטת ומנומקת, כך יגדלו הסיכויים להצליח במשימת ה"שיקום וההצלה".

הדרך הטובה ביותר לתקוף את הציון היא על פי שיטת "דע את האויב". כלומר, תן למומחה שבעצמו מכין ובודק מבחנים - לבדוק את המבחן שלך. צוות המומחים של ערעורים בנוי ממרצים שבעצמם מכשירים סטודנטים במקצועות השונים. הסייג היחיד שלנו הוא להימנע מניגודי אינטרסים מנהליים. כלומר, לעולם לא ייווצר מצב שמנחה שעובד במוסד אקדמי מסוים יבנה ערעור עבור סטודנט מאותו המוסד.

היות והמומחים שלנו הם בעצמם אנשים מתוך האקדמיה, הם יודעים בדיוק מהן נקודות התורפה, איך לתקוף אותן וכיצד לנחס אותן.בין אם מדובר על גירוד 5 נקודות שמבדילות בין הנכשל לבין העובר או בין הטוב למצוין, הם כבר יודעים כיצד להשיג זאת. אמנם אין מדובר במדע מדויק ולעולם אין לדעת בוודאות האם הערעור יעבוד או לא, אבל בבחינה של סיכון מול סיכוי, שקלול סטטיסטי של הצלחות מול כישלונות והאופציה של לעשות בכל מקרה עוד סמסטר ועוד בחינה, התשובה ברורה מאליה. אז במידה וגם לכם יש כשל נקודתי עם בחינה או שתיים, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בעדכם בהגשת הערעור ולמנוע את האיחור בהשלמת התואר הנכסף.

אתכם ובשבילכם,

צוות ערעור פלוס

שלח לחבר הדפס צור קשר
שירותי ערעור+
ערעור על ציון מבחן
סיוע בכתיבת ערעור
ערעור בחינות מועצה
תרגום מאמרים
עריכה לשונית
שירותים אקדמיים
מאמרים אקדמיים
סיכום מאמרים
סקירת ספרות
חיפוש מאמרים אקדמיים
עיבוד סטטיסטי
שירותי תרגום
תרגום אתרים
תרגום מאנגלית לעברית
מתרגם מאנגלית לעברית
תרגום לסטודנטים
תרגום אנגלית לעברית
סיכום מאמרים אקדמיים
עריכה לשונית
הגהה
עורכת לשונית
עורך לשוני
הגהה ועריכה לשונית
אודות
תקנון
המומחים שלנו
לקוחות מרוצים
חוק זכויות הסטודנט
אנחנו בדקה - סרטון
דרושים
אתר אינטרנט זה מאובטח בטכנולוגיה הגבוהה ביותר
לפי תו תקן SSL 128BITWiseGroup בניית אתרים

כל הזכויות שמורות © ערעור פלוס