ערעור
Login with FaceBook כניסת משתמש
משתמש חדש צור קשר
03-6488088
עמוד הבית הזמן שירות השירותים שלנו איך זה עובד? שאלות נפוצות אודותינו
דוגמה לתרגום מאמר באמצעות המומחים שלנו

דוגמת תרגום מאמר - המומחים של ערעור פלוס

The Effects of Transformational and Change Leadership on Employees’ Commitment to a Change: A Multilevel Study
The effects of transformational leadership on the outcomes of specific change initiatives are not well understood. Conversely, organizational change studies have examined leader behaviors during specific change implementations yet have failed to link these to broader leadership theories. In this study, the authors investigate the relationship between transformational and change leadership and followers’ commitment to a particular change initiative as a function of the personal impact of the changes. Transformational leadership was found to be more strongly related to followers’ change commitment than change-specific leadership practices, especially when the change had significant personal impact. For leaders who were not viewed as transformational, good change-management practices were found to be associated with higher levels of change commitment.
 
Two approaches have generally been used to better understand the role played by leadership in shaping followers’ responses to change. The first, rooted in the leadership literature, has considered change as a situational contingency that moderates the effectiveness of certain leadership styles. This approach has posited that charismatic or transformational leadership is especially effective during times of change. Thus, Bass and Riggio (2006) have noted that “transformational leadership is, at its core, about issues around the processes of transformation and change” (p. 225). This leadership approach specifies a set of situations in which a particular style may be effective, for example, those involving “transformation and change,” but it does not examine leader behaviors vis a vis a particular change.

 

השפעותיהן של מנהיגות מעצבת ומנהיגות שינוי על מחויבותם של העובדים לשינוי: מחקר רב-שכבתי

השפעותיה של מנהיגות מעצבת על תוצאותיהן של יוזמות ספציפיות לשינוי אינן מובנות דיין. מנגד, מחקרים אודות שינוי ארגוני בחנו אמנם את התנהגויותיהם של מנהיגים במהלך יישומי שינוי ספציפיים, אך הם לא הצליחו לקשר את ממצאיהם אל תיאוריות מנהיגות מקיפות יותר. במחקר זה, הכותבים חוקרים את הקשר בין מנהיגות מעצבת ומנהיגות שינוי, לבין המחויבות של המונהגים כלפי יוזמת שינוי ספציפית, כפונקציה של השפעת השינויים ברמה האישית. מנהיגות מעצבת נמצאה כקשורה באופן חזק יותר למחויבותם של המונהגים לשינוי מאשר פרקטיקות של מנהיגות מוכוונת שינוי ספציפי, במיוחד כאשר לשינוי היתה השפעה משמעותית ברמה האישית. לעומת זאת, עבור מנהיגים שלא נתפסו כמנהיגים מעצבים, נמצא כי פרקטיקות של ניהול-שינוי נכרכו עם דרגות גבוהות יותר של מחויבות לשינוי.
 
שתי גישות עיקריות משמשות כדי להבין טוב יותר את תפקיד המנהיגות בעיצוב תגובותיהם של המונהגים לשינוי. הראשונה, ששורשיה מצויים בספרות אודות מנהיגות, מחשיבה את השינוי כמצב אפשרי שמפחית את ההשפעה של סגנונות מנהיגות מסוימים.  גישה זו מניחה שמנהיגות כריזמטית או מעצבת היא במיוחד אפקטיבית בתקופות של שינוי.  כך , Bass and Riggio (2006)מציינים כי "מנהיגות מעצבת, בבסיסה, נסבה על נושאים שעוסקים בתהליכי טרנספורמציה ושינוי" (ע' 225).  גישת מנהיגות זו מגדירה סט של מצבים בהם סגנון מסוים עשוי להית אפקטיבי, למשל, כאלו שמערבים "טרנספורמציה ושינוי", אך היא אינה בוחנת את התנהגויות המנהיג מבעד לשינוי מסוים.

לחץ לקבלת הצעת מחיר לתרגום מקצועי ואיכותי

תגיות: ערעור פלוס - תרגום, תרגום אקדמי, תרגום לסטודנטים, תרגום מאמר, תרגום מאנגלית לעברית, תרגום מקצועי, תרגום עבודות, תרגום מאמרים, תרגום איכותי, תרגום לסטודנטים מאנגלית לעברית.

שירותי ערעור+
ערעור על ציון מבחן
סיוע בכתיבת ערעור
ערעור בחינות מועצה
תרגום מאמרים
עריכה לשונית
שירותים אקדמיים
מאמרים אקדמיים
סיכום מאמרים
סקירת ספרות
חיפוש מאמרים אקדמיים
עיבוד סטטיסטי
שירותי תרגום
תרגום אתרים
תרגום מאנגלית לעברית
מתרגם מאנגלית לעברית
תרגום לסטודנטים
תרגום אנגלית לעברית
סיכום מאמרים אקדמיים
עריכה לשונית
הגהה
עורכת לשונית
עורך לשוני
הגהה ועריכה לשונית
אודות
תקנון
המומחים שלנו
לקוחות מרוצים
חוק זכויות הסטודנט
אנחנו בדקה - סרטון
דרושים
אתר אינטרנט זה מאובטח בטכנולוגיה הגבוהה ביותר
לפי תו תקן SSL 128BITWiseGroup בניית אתרים

כל הזכויות שמורות © ערעור פלוס